centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4265.00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2019-06-17

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EUREuro4.235004.26500
USDUnited States Dollar3.785003.81500
GBPWielka Brytania-Funt 4.745004.78500
CHFSzwajcaria-Frank 3.775003.80500
CZKCzechy-Korona 0.163000.17300
DKKDania-Korona0.560000.57500
NOKNorwegia-Korona 0.424000.43900
SEKSzwecja-Korona 0.389000.40400
AUDAustralia-Dolar2.580002.62500
CADKanada-Dolar2.805002.85000
ILSIzrael-Szekel 1.000001.13000
JPYJaponia-Yen 0.033500.03650
CNYChiny-Juan0.550000.59500
UAHUkraina-Hrywna 0.137000.16200
RUBRosja-Rubel 0.054000.06400
HRKChorwacja-Kuna0.550000.63000
HUFWęgry-Forint 0.013000.01480
ROLRumunia-Lej 0.860000.96000
BGNBułgaria-Lew 2.180002.28000
TRLTurcja-Lira 0.620000.82000
ALLAlbania-Lek 0.030000.04500
SARArabia Saudyjska-Rial 0.830001.08000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00950
AZMAzerbejdżan-Manat1.700002.70000
BYBBiałoruś-Rubel 1.750002.10000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.120002.42000
BRLBrazylia-Real 0.900001.10000
DOPDominikana-Peso 0.070000.09000
EGPEgipt-Funt 0.190000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.070000.08200
GELGruzja-Lari 1.350001.65000
HKDHongKong-Dolar 0.400000.60000
INRIndie-Rupia 0.045000.06500
IDRIndonezja-Rupia 0.000220.00032
IEPIrlandia-Funt 4.650004.85000
ISKIslandia-Korona0.027000.03700
JMDJamajka Dolar 0.025000.05500
JODJordania-Dinar 5.250005.85000
QARKatar-Rial 0.900001.12000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
KESKenia-Szyling 0.030000.04500
KRWKorea południowa-Won 0.003000.00390
COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
MVRMalediwy-Rupia 0.190000.34000
MYRMalezja-Ringgit 0.850001.05000
MADMaroko-Dirham 0.350000.50000
MURMauritius-Rupia 0.100000.14000
MXNMeksyk-Peso 0.180000.28000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.350002.75000
PENPeru-Nowy Sol 0.900001.50000
ZARRPA-Rand 0.200000.35000
RSDSerbia-Dinar 0.033000.04800
SCRSeszele-Rupia 0.230000.43000
SGDSingapur-Dolar 2.700002.90000
SCPSzkocja-Funt 4.650004.85000
THBTajlandia-Bat 0.100000.13500
TNDTunezja-Dinar 0.950001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000130.00022
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.000001.15000
CZKbBilon CZK0.110000.16500
EURbEuro Bilon3.950004.23000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.