centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4290.00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2018-11-10

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EUREuro4.275004.29000
USDUnited States Dollar3.770003.80900
GBPWielka Brytania-Funt 4.885004.91500
CHFSzwajcaria-Frank 3.735003.76500
CZKCzechy-Korona 0.162000.17200
DKKDania-Korona0.567000.57700
NOKNorwegia-Korona 0.440000.45000
SEKSzwecja-Korona 0.408000.41800
AUDAustralia-Dolar2.710002.74900
CADKanada-Dolar2.835002.86900
ILSIzrael-Szekel 0.990001.09000
JPYJaponia-Yen 0.033200.03470
CNYChiny-Juan0.535000.57500
UAHUkraina-Hrywna 0.135000.15500
RUBRosja-Rubel 0.056000.05900
HRKChorwacja-Kuna0.520000.62000
HUFWęgry-Forint 0.013150.01355
ROLRumunia-Lej 0.850000.95000
BGNBułgaria-Lew 2.150002.25000
TRLTurcja-Lira 0.650000.85000
ALLAlbania-Lek 0.030000.04000
SARArabia Saudyjska-Rial 0.850001.10000
AMDArmenia-Dram 0.007000.01100
AZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.700002.00000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.250002.45000
BRLBrazylia-Real 1.050001.20000
DOPDominikana-Peso 0.070000.09000
EGPEgipt-Funt 0.180000.28000
PHPFilipiny-Peso 0.072000.08200
GELGruzja-Lari 1.500001.70000
HKDHongKong-Dolar 0.450000.65000
INRIndie-Rupia 0.040000.06000
IDRIndonezja-Rupia 0.000220.00032
IEPIrlandia-Funt 4.700004.85000
ISKIslandia-Korona0.025000.03500
JMDJamajka Dolar 0.020000.05000
JODJordania-Dinar 5.400005.90000
QARKatar-Rial 0.900001.10000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01100
KESKenia-Szyling 0.035000.04500
KRWKorea południowa-Won 0.003300.00380
COPKolumbia-Peso 0.000600.00160
MKDMacedonia-Denar 0.065000.08000
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.35000
MYRMalezja-Ringgit 0.850001.00000
MADMaroko-Dirham 0.400000.55000
MURMauritius-Rupia 0.100000.15000
MXNMeksyk-Peso 0.200000.25000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.500002.70000
OMROman-Rial6.500009.50000
PENPeru-Nowy Sol 0.900001.50000
ZARRPA-Rand 0.250000.33000
RSDSerbia-Dinar 0.035000.04500
SCRSeszele-Rupia 0.300000.50000
SGDSingapur-Dolar 2.700002.90000
SCPSzkocja-Funt 4.700004.85000
THBTajlandia-Bat 0.110000.16000
TNDTunezja-Dinar 0.700001.20000
VNDWietnam-Dong 0.000150.00020
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.000001.10000
CZKbBilon CZK0.110000.16000
EURbEuro Bilon3.900004.20000
GBPbBilon GBP4.000004.50000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.