centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4720,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Wymiana waluty w formie gotówki bez wychodzenia z domu

Każdy z nas od czasu do czasu znajduje się w sytuacji, kiedy musi wymienić walutę. Taka operacja jest niezbędna np. wtedy, gdy planujemy zagraniczne wakacje lub wyjazd służbowy do innego kraju. Gotówka w walucie obowiązującej w danym kraju jest bardzo przydatna, ponieważ nie wszędzie można płacić kartą płatniczą. Najlepiej zadbać o wymianę odpowiedniej kwoty złotówek na obcą walutę z pewnym wyprzedzeniem. Niestety nie da się przewidzieć ze stuprocentową pewnością wartości jednej waluty względem drugiej, ponieważ kursy walut zależą od bardzo wielu różnorodnych czynników, co wpływa na ich dynamiczną zmienność. Analitycy rynku walutowego przygotowują co prawda liczne prognozy i analizy, ale nie są one nigdy pewnym źródłem informacji. Kiedy chcemy wymienić polskie złotówki na inną walutę, musimy wybrać się do kantoru. Nie zawsze mamy na to czas, a czasem najbliższy kantor znajduje się daleko od miejsca naszego zamieszkania, co znacznie komplikuje i przedłuża proces wymiany. Na szczęście nasz kantor oferuje swoim klientom innowacyjną usługę wymiany waluty w formie gotówki bez konieczności wychodzenia w domu!

Wymiana waluty bez wychodzenia z domu – jak to możliwe?

Nasz kantor stara się ciągle dopasowywać do zmieniających się realiów oraz potrzeb naszych klientów, dlatego wprowadziliśmy nowoczesną usługę wymiany walut w formie gotówki z dostawą prosto do domu klienta. Dzięki temu nawet najbardziej zajęci ludzie będą mogli w każdej chwili wymienić potrzebną kwotę złotówek na obcą walutę.

Zamówienia wymiany walut z dostawą do domu można składać przez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej naszego kantoru. Cała procedura jest niezwykle prosta i przypomina robienie zwykłych zakupów internetowych. Dostawa gotówki do domu jest bezpieczna i niezwykle szybka. Realizowana jest przez sprawdzoną firmę kurierską. Realizacja zamówienia wymiany waluty odbywa się zaraz po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty klienta. Do kosztu wymiany określonej kwoty pieniędzy należy doliczyć koszt dostawy gotówki, który wynosi 30,75 PLN.

Dlaczego warto skorzystać z wymiany waluty z dostawą do domu?

Jest to przede wszystkim niezwykle wygodna forma wymiany waluty, dzięki której zaoszczędzimy sporo cennego czasu, który byłby potrzebny na dojechanie do kantoru, znalezienie miejsca parkingowego oraz samą wizytę. Oszczędzamy także pieniądze, które byłyby konieczne do opłacenia postoju i benzyny potrzebnej na dojechanie do kantoru. Oprócz niebywałego komfortu wymiana waluty z dostawą do domu jest usługą bardzo bezpieczną. Klienci korzystający z niej nie muszą się martwić o swoje bezpieczeństwo po wyjściu z kantora ze sporą kwotą pieniędzy w portfelu, a każda paczka z walutą jest odpowiednio ubezpieczona. Usługa wymiany waluty w formie gotówki z dostawą do domu jest bardzo korzystna dla wszystkich osób, które mieszkają poza dużymi miastami. W normalnych okolicznościach muszą one często godzić się na niekorzystne kursy wymiany walut obowiązujące w kantorach znajdujących się najbliżej ich miejsca zamieszkania. Dzięki skorzystaniu z naszej usługi mogą więc zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się z maksymalną wygodą tego sposobu wymiany walut! W czasach szalejącej na całym świecie pandemii taka usługa ma jeszcze jedną wielką zaletę – dzięki niej ograniczamy kontakt z innymi ludźmi. Nie musimy narażać się na bezpośredni kontakt z pracownikami kantoru, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko zarażenia się koronawirusem.

Wpis w kategorii: Blog