centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4470.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2020-07-11

Planujesz wakacyjny wyjazd czy chcesz wymienić obcą walutę na złotówki? W obu przypadkach polecamy wizytę w kantorze CENT w centrum Opola. Kurs euro, dolara czy funta to dopiero początek: oferujemy Państwu największy wybór walut w całym Opolu, także tych egzotycznych i rzadko spotykanych w konkurencyjnych oddziałach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zarówno sprzedaży, jak i skupu walut – wystarczy spojrzeć na dane w poniższej tabeli.

Przed odwiedzeniem naszej siedziby warto zapoznać się z aktualnymi kursami walut. Z uwagi na zmienność kursów, możliwe jest nie tylko powołanie się na dane z tabeli na miejscu, przed zawarciem transakcji, lecz także rezerwacja kursu wymiany. Właśnie ze względu na zmienność kursu prosimy także o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany waluty. Numery telefonów: 77-458-17-74; 606-993-180 lub 795-124-618.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kursami walut – przekonaj się, że CENT oferuje najkorzystniejsze ceny w mieście.

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.430004.47000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.950004.00000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 4.950005.00000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.170004.22000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.160000.17000
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.584000.60400
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.402000.42200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.414000.43400
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.700002.77000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.850002.92000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.035000.03900
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 0.950001.25000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.480000.62000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.138000.16200
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.050000.06300
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.570000.67000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012000.01350
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.850000.98000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.100002.50000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.450000.75000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.030000.04500
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.850001.10000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006900.00990
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.600002.60000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.350001.85000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 1.900002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.600000.95000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.055000.08500
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.200000.35000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.060000.09000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.110001.51000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.60000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.042000.06200
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000180.00034
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.770004.92000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.024500.03250
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.850005.95000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.850001.25000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.008000.01500
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.028000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002850.00375
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.055000.08200
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.750001.05000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.320000.50000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.080000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.100000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.250002.55000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.900001.45000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.185000.29500
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.028000.04200
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.180000.43000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.450002.95000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.770004.92000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.090000.14000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.050001.65000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000120.00022
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.950001.20000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.120000.15000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.000004.20000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.000004.70000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.