centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4560.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2021-01-19

Planujesz wakacyjny wyjazd czy chcesz wymienić obcą walutę na złotówki? W obu przypadkach polecamy wizytę w kantorze CENT w centrum Opola. Kurs euro, dolara czy funta to dopiero początek: oferujemy Państwu największy wybór walut w całym Opolu, także tych egzotycznych i rzadko spotykanych w konkurencyjnych oddziałach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zarówno sprzedaży, jak i skupu walut – wystarczy spojrzeć na dane w poniższej tabeli.

Przed odwiedzeniem naszej siedziby warto zapoznać się z aktualnymi kursami walut. Z uwagi na zmienność kursów, możliwe jest nie tylko powołanie się na dane z tabeli na miejscu, przed zawarciem transakcji, lecz także rezerwacja kursu wymiany. Właśnie ze względu na zmienność kursu prosimy także o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany waluty. Numery telefonów: 77-458-17-74; 606-993-180 lub 795-124-618.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kursami walut – przekonaj się, że CENT oferuje najkorzystniejsze ceny w mieście.

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.510004.56000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.710003.79000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.040005.11000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.170004.23000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.166000.17600
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.594000.61400
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.422000.44200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.433000.45300
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.830002.90000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.890002.96000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034500.03650
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.000001.15000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.480000.58000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.120000.14000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.044000.05500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.550000.65000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011500.01300
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.850000.95000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.215002.34500
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.400000.65000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.030000.04000
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.800001.05000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.005500.00850
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.450002.50000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.50000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 1.900002.50000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.600000.85000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.050000.07000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.150000.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.058000.07800
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 0.950001.36000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.52000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.040000.05500
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000150.00034
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.860004.96000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.020000.03000
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.550005.85000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.800001.15000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.01200
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.025000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002500.00380
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00170
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.050000.08000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.180000.33000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.700001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.280000.48000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.075000.12500
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.110000.24000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.430002.56000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.800001.30000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.130000.33000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.031000.04100
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.150000.45000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.450002.80000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.860004.96000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.095000.13500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.200001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000050.00020
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.900001.10000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.135000.15500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.100004.20000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.150004.65000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.