centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4560.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2021-04-22

Planujesz wakacyjny wyjazd czy chcesz wymienić obcą walutę na złotówki? W obu przypadkach polecamy wizytę w kantorze CENT w centrum Opola. Kurs euro, dolara czy funta to dopiero początek: oferujemy Państwu największy wybór walut w całym Opolu, także tych egzotycznych i rzadko spotykanych w konkurencyjnych oddziałach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zarówno sprzedaży, jak i skupu walut – wystarczy spojrzeć na dane w poniższej tabeli.

Przed odwiedzeniem naszej siedziby warto zapoznać się z aktualnymi kursami walut. Z uwagi na zmienność kursów, możliwe jest nie tylko powołanie się na dane z tabeli na miejscu, przed zawarciem transakcji, lecz także rezerwacja kursu wymiany. Właśnie ze względu na zmienność kursu prosimy także o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany waluty. Numery telefonów: 77-458-17-74; 606-993-180 lub 795-124-618.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kursami walut – przekonaj się, że CENT oferuje najkorzystniejsze ceny w mieście.

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.525004.56000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.775003.83500
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.210005.26000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.100004.15000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.170000.17700
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.602000.61700
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.442000.45700
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.439000.45400
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.890002.94000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.000003.05000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034000.03660
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.000001.15000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.500000.60000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.130000.14500
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.045000.05500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.585000.64500
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012000.01300
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.880000.98000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.250002.40000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.400000.60000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.030000.04000
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.850001.10000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.005500.00850
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.250001.55000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.550000.85000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.055000.07000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.200000.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.062000.08200
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.000001.40000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.415000.54500
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.038000.05300
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000150.00034
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.100005.15000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.024000.03300
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.016000.03600
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.500005.90000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.780001.08000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.006800.00980
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.030000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002900.00360
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.700001.10000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.300000.50000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.080000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.170000.27000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.610002.64000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.800001.30000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.180000.33000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.032000.04600
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.150000.45000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.570002.95000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.110005.16000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.110000.13000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.250001.55000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000100.00023
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.950001.15000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.140000.15000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.150004.30000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.200004.80000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.