centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4560.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2020-04-10

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w  centrum Opola. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług KANTORU CENT – najtańszego kantoru w Opolu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 77-458-17-74 ; 606-993-180 lub 795-124-618   

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.515004.56000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.135004.19000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.140005.19500
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.270004.32500
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.162000.17200
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.393000.41300
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.594000.61400
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.403000.42300
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.600002.65000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.940002.99000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.035500.03900
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 0.900001.23000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.480000.62000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.135000.16500
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.048000.06200
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.480000.62000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011800.01320
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.780000.94000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.100002.27000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.450000.75000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.028000.04200
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.900001.15000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006500.00950
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.800002.70000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.300001.90000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 1.950002.45000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.650000.95000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.065000.08500
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.235000.30500
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.060000.08600
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.180001.48000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.60000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.045000.06000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000200.00035
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.600005.00000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.024000.03400
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 5.000006.00000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.880001.17000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.030000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002850.00385
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.050000.08000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.750001.05000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.350000.50000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.100000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.100000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.050002.55000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.900001.45000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.185000.29500
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.028000.04200
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.220000.43000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.550002.95000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.600005.00000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.090000.14000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.000001.60000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000120.00022
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.900001.20000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.120000.15000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.000004.20000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.000004.90000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.