centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4345.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2019-08-17

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w  centrum Opola. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług KANTORU CENT – najtańszego kantoru w Opolu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 77-458-17-74 ; 606-993-180 lub 795-124-618   

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.315004.34500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.905003.93500
GBPWielka Brytania-Funt 4.720004.75500
CHFSzwajcaria-Frank 3.980004.01000
CZKCzechy-Korona 0.164000.17400
DKKDania-Korona0.571000.58600
NOKNorwegia-Korona 0.423000.43800
SEKSzwecja-Korona 0.394000.40900
AUDAustralia-Dolar2.620002.61000
CADKanada-Dolar2.920002.97000
ILSIzrael-Szekel 1.050001.20000
JPYJaponia-Yen 0.035000.03900
CNYChiny-Juan0.510000.61000
UAHUkraina-Hrywna 0.142000.16700
RUBRosja-Rubel 0.056000.06600
HRKChorwacja-Kuna0.560000.64000
HUFWęgry-Forint 0.013000.01480
ROLRumunia-Lej 0.880000.98000
BGNBułgaria-Lew 2.200002.30000
TRLTurcja-Lira 0.620000.82000
ALLAlbania-Lek 0.030000.04500
SARArabia Saudyjska-Rial 0.860001.11000
AMDArmenia-Dram 0.006800.00930
AZMAzerbejdżan-Manat1.700002.70000
BYBBiałoruś-Rubel 1.800002.10000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.120002.42000
BRLBrazylia-Real 0.900001.10000
DOPDominikana-Peso 0.070000.09000
EGPEgipt-Funt 0.220000.32000
PHPFilipiny-Peso 0.070000.08200
GELGruzja-Lari 1.300001.60000
HKDHongKong-Dolar 0.400000.55000
INRIndie-Rupia 0.050000.06500
IDRIndonezja-Rupia 0.000230.00033
IEPIrlandia-Funt 4.400004.60000
ISKIslandia-Korona0.027000.03700
JMDJamajka Dolar 0.020000.05000
JODJordania-Dinar 5.400005.99000
QARKatar-Rial 0.900001.12000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
KESKenia-Szyling 0.030000.04500
KRWKorea południowa-Won 0.002900.00390
COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
MVRMalediwy-Rupia 0.190000.33000
MYRMalezja-Ringgit 0.850001.05000
MADMaroko-Dirham 0.350000.49000
MURMauritius-Rupia 0.100000.13000
MXNMeksyk-Peso 0.160000.26000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.350002.65000
PENPeru-Nowy Sol 0.900001.45000
ZARRPA-Rand 0.200000.35000
RSDSerbia-Dinar 0.033000.04800
SCRSeszele-Rupia 0.230000.43000
SGDSingapur-Dolar 2.700002.95000
SCPSzkocja-Funt 4.400004.60000
THBTajlandia-Bat 0.115000.13500
TNDTunezja-Dinar 1.200001.60000
VNDWietnam-Dong 0.000130.00022
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.950001.15000
CZKbBilon CZK0.110000.16500
EURbEuro Bilon3.950004.20000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.