centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4575.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2021-07-24

Planujesz wakacyjny wyjazd czy chcesz wymienić obcą walutę na złotówki? W obu przypadkach polecamy wizytę w kantorze CENT w centrum Opola. Kurs euro, dolara czy funta to dopiero początek: oferujemy Państwu największy wybór walut w całym Opolu, także tych egzotycznych i rzadko spotykanych w konkurencyjnych oddziałach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zarówno sprzedaży, jak i skupu walut – wystarczy spojrzeć na dane w poniższej tabeli.

Przed odwiedzeniem naszej siedziby warto zapoznać się z aktualnymi kursami walut. Z uwagi na zmienność kursów, możliwe jest nie tylko powołanie się na dane z tabeli na miejscu, przed zawarciem transakcji, lecz także rezerwacja kursu wymiany. Właśnie ze względu na zmienność kursu prosimy także o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany waluty. Numery telefonów: 77-458-17-74; 606-993-180 lub 795-124-618.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kursami walut – przekonaj się, że CENT oferuje najkorzystniejsze ceny w mieście.

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.545004.57500
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.860003.89900
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.300005.35000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.190004.23000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.172000.17900
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.604000.61900
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.427000.44200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.437000.45200
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.820002.87000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.040003.09000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032000.03600
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.000001.20000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.500000.60000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.141000.15000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.047500.05750
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.600000.65000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012300.01330
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.900000.99000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.350002.47000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.400000.55000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.036000.04600
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.900001.05000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006000.00950
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.700002.60000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.000001.50000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.550000.75000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.064000.08000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.200000.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.057000.07300
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.150001.50000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.56000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.040000.05100
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000200.00032
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.070005.15000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.024000.03400
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.016000.03400
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.600005.80000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.800001.00000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.00960
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.030000.04100
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002850.00365
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.065000.08500
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.150000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.750001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.320000.49000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.081000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.170000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.610002.66000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.700001.30000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.200000.30000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035000.04600
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.150000.45000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.700003.03000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.070005.15000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.103000.12800
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.250001.55000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000100.00023
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.930001.10000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.150000.16000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.100004.30000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.500004.90000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.