centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4710,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2021-11-27

Planujesz wakacyjny wyjazd czy chcesz wymienić obcą walutę na złotówki? W obu przypadkach polecamy wizytę w kantorze CENT w centrum Opola. Kurs euro, dolara czy funta to dopiero początek: oferujemy Państwu największy wybór walut w całym Opolu, także tych egzotycznych i rzadko spotykanych w konkurencyjnych oddziałach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zarówno sprzedaży, jak i skupu walut – wystarczy spojrzeć na dane w poniższej tabeli.

Przed odwiedzeniem naszej siedziby warto zapoznać się z aktualnymi kursami walut. Z uwagi na zmienność kursów, możliwe jest nie tylko powołanie się na dane z tabeli na miejscu, przed zawarciem transakcji, lecz także rezerwacja kursu wymiany. Właśnie ze względu na zmienność kursu prosimy także o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany waluty. Numery telefonów: 77-458-17-74; 606-993-180 lub 795-124-618.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kursami walut – przekonaj się, że CENT oferuje najkorzystniejsze ceny w mieście.

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.670004.71000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.145004.20000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.490005.54000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.460004.51000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.177000.18600
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.620000.63500
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.445000.46000
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.442000.45700
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.920002.97000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.200003.27000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.031500.03650
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.100001.40000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.580000.70000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.145000.16500
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.050000.05900
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.570000.65000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012300.01330
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.870001.02000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.270002.45000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.350000.48000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.033000.04300
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.870001.07000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006000.01000
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 0.700001.70000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.650000.90000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.070000.08000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.240000.31000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.062000.08000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.200001.43000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.56000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.042500.05750
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000200.00032
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.000005.14000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.020000.03500
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.016000.02900
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 5.300005.95000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.900001.10000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.01000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.032000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002850.00375
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.070000.09000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.800000.98000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.400000.53000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.081000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.170000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.700002.90000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.750001.35000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.200000.30000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035000.04500
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.50000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.550003.05000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.100005.40000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.100000.14500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.300001.55000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000100.00023
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.050001.25000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.150000.16000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.150004.35000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.600005.00000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.