centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4335.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne kursy walut 2019-09-16

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w  centrum Opola. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług KANTORU CENT – najtańszego kantoru w Opolu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 77-458-17-74 ; 606-993-180 lub 795-124-618   

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.310004.33500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.920003.94500
GBPWielka Brytania-Funt 4.865004.89900
CHFSzwajcaria-Frank 3.930003.96500
CZKCzechy-Korona 0.163000.17300
DKKDania-Korona0.569000.58400
NOKNorwegia-Korona 0.425000.44000
SEKSzwecja-Korona 0.395000.41000
AUDAustralia-Dolar2.665002.70500
CADKanada-Dolar2.925002.96500
ILSIzrael-Szekel 1.030001.20000
JPYJaponia-Yen 0.035000.03900
CNYChiny-Juan0.510000.61000
UAHUkraina-Hrywna 0.140000.18000
RUBRosja-Rubel 0.056000.06500
HRKChorwacja-Kuna0.560000.64000
HUFWęgry-Forint 0.012900.01440
ROLRumunia-Lej 0.890000.99000
BGNBułgaria-Lew 2.200002.31000
TRLTurcja-Lira 0.650000.82000
ALLAlbania-Lek 0.033000.04400
SARArabia Saudyjska-Rial 0.860001.11000
AMDArmenia-Dram 0.006800.00930
AZMAzerbejdżan-Manat1.700002.70000
BYBBiałoruś-Rubel 1.850002.10000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.120002.42000
BRLBrazylia-Real 0.900001.15000
DOPDominikana-Peso 0.070000.08900
EGPEgipt-Funt 0.220000.31000
PHPFilipiny-Peso 0.070000.08200
GELGruzja-Lari 1.300001.60000
HKDHongKong-Dolar 0.400000.55000
INRIndie-Rupia 0.050000.06400
IDRIndonezja-Rupia 0.000230.00033
IEPIrlandia-Funt 4.600004.80000
ISKIslandia-Korona0.027000.03600
JMDJamajka Dolar 0.020000.05000
JODJordania-Dinar 5.400005.99000
QARKatar-Rial 0.920001.15000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
KESKenia-Szyling 0.030000.04500
KRWKorea południowa-Won 0.002800.00380
COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
MVRMalediwy-Rupia 0.220000.35000
MYRMalezja-Ringgit 0.850001.05000
MADMaroko-Dirham 0.350000.50000
MURMauritius-Rupia 0.100000.13000
MXNMeksyk-Peso 0.150000.25000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.420002.67000
PENPeru-Nowy Sol 0.900001.45000
ZARRPA-Rand 0.200000.35000
RSDSerbia-Dinar 0.033000.04800
SCRSeszele-Rupia 0.230000.43000
SGDSingapur-Dolar 2.720002.95000
SCPSzkocja-Funt 4.600004.80000
THBTajlandia-Bat 0.120000.14000
TNDTunezja-Dinar 1.250001.60000
VNDWietnam-Dong 0.000130.00022
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.950001.15000
CZKbBilon CZK0.120000.16000
EURbEuro Bilon4.000004.15000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.