centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4560.00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2020-09-25

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EuroEUREuro4.510004.56000
United States DollarUSDUnited States Dollar3.890003.94000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 4.940004.99000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.190004.24000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.160000.17000
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.596000.61600
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.393000.41300
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.414000.43400
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.700002.77000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.880002.95000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034000.03700
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 0.900001.15000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.450000.60000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.115000.14500
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.041000.05500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.550000.65000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011800.01300
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.800000.98000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.150002.40000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.480000.73000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.031000.04500
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.840001.09000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006300.00880
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.550002.55000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.60000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.550000.87000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.051000.08100
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.170000.35000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.063000.08800
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 0.950001.35000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.55000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.040000.06000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000150.00034
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.700004.82000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.021000.03000
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.550005.85000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.850001.25000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.01100
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.025000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002800.00340
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00170
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.055000.08500
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.34500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.720001.02000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.300000.50000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.078000.12800
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.100000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.300002.50000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.900001.35000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.170000.29000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.030000.04400
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.180000.43000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.400002.90000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.700004.82000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.090000.14000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.150001.65000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000070.00022
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.880001.10000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.125000.15500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.050004.20000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.100004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.