centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4650,00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2022-05-19

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EuroEUREuro4.590004.65000
United States DollarUSDUnited States Dollar4.400004.49000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.420005.49000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.470004.54000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.183000.19400
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.600000.62500
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.430000.45500
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.420000.44500
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar3.040003.10000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.390003.45000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032000.03800
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.200001.50000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.600000.70000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.090000.14000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.600000.69000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012200.01320
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.900001.10000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.350002.55000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.300000.43000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.035000.05000
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.000001.25000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006000.01100
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.350002.85000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.200002.70000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.850001.10000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.075000.09500
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.240000.38000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.080000.10000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.500001.70000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.490000.63000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.045000.06500
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000250.00038
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.026000.03900
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.023000.05300
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 6.000007.00000
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.000001.40000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.006000.01100
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.035000.04700
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003100.00440
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.072000.08900
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.250000.40000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.800001.10000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.400000.60000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.090000.15000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.200000.26000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.700002.95000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.215000.34500
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035000.04800
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.280000.48000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.850003.25000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.120000.15000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.400001.80000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000140.00028
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.150001.35000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.160000.17000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.200004.45000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.950005.35000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.