centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4480.00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2020-12-03

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EuroEUREuro4.460004.48000
United States DollarUSDUnited States Dollar3.670003.75000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 4.920004.97000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.090004.14000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.162000.17200
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.585000.60500
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.402000.42200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.419000.43900
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.690002.76000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.810002.88000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034500.03700
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 0.950001.10000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.480000.58000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.120000.14000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.043000.05500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.560000.66000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011500.01300
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.820000.97000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.200002.40000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.400000.65000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.030000.04000
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.800001.05000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.005500.00850
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.50000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.50000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.550000.85000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.050000.07000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.170000.35000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.058000.07800
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 0.950001.36000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.370000.52000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.040000.05500
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000150.00034
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.600004.90000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.020000.03000
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.550005.85000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.800001.15000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.01200
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.025000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002800.00380
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00170
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.050000.08000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.180000.33000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.700001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.280000.48000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.075000.12500
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.110000.24000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.420002.62000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.800001.30000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.130000.33000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.031000.04100
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.150000.45000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.450002.80000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.780004.95000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.095000.13500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.200001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000070.00021
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.900001.10000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.135000.15500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.100004.25000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.150004.65000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.