centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4280.00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2019-12-09

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EuroEUREuro4.250004.28000
United States DollarUSDUnited States Dollar3.856003.88500
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.060005.09500
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 3.875003.91500
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.163000.17300
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.412000.42700
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.561000.57600
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.396000.41100
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.610002.66000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.880002.93000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.033000.03900
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.050001.23000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.520000.60000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.142000.17200
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.056000.06500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.550000.63000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012500.01400
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.820000.97000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.150002.30000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.650000.80000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.034000.04400
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.860001.12000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006800.00930
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.800002.70000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.650002.05000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.100002.45000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.900001.15000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.070000.08900
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.210000.31000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.070000.08500
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.250001.55000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.420000.55000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.050000.06300
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00034
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.700004.95000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.025000.03500
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.015000.04500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 5.300005.99000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.920001.17000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01400
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.032000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002800.00390
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000800.00180
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.060000.08000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.220000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.850001.05000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.370000.52000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.100000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.150000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.410002.66000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.900001.45000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.200000.35000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.030000.04500
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.230000.43000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.700003.05000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.700004.95000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.120000.14500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.300001.60000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000130.00022
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.950001.15000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.120000.15000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.000004.20000
Bilon GBPGBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.