centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4550.00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2021-06-22

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EuroEUREuro4.500004.55000
United States DollarUSDUnited States Dollar3.785003.85500
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.245005.30500
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.095004.16500
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.172000.18000
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.600000.61000
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.432000.44200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.435000.44500
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.830002.88000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.040003.09000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032800.03580
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.020001.20000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.500000.60000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.130000.14000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.048000.05500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.600000.65000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012200.01320
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.880000.96000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.300002.40000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.430000.55000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.035000.04500
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.900001.05000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.005500.00800
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.400002.30000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.000001.50000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.550000.75000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.064000.08000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.200000.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.057000.07300
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.000001.40000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.400000.56000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.040000.05100
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000200.00032
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.050005.10000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.022000.03300
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.016000.03400
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.500005.90000
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.800001.00000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.006800.00980
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.030000.04100
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002850.00365
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.065000.08000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.150000.35000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.750001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.310000.50000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.081000.13000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.170000.25000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.570002.66000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.700001.30000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.200000.30000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.034000.04500
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.150000.45000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.500002.70000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.050005.10000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.100000.12800
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.250001.55000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000100.00023
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.900001.10000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.150000.16000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.200004.30000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.400004.80000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.