centnet

Calculate exchange rate value

I want to:

For 1000 EUR

you will only have to pay:

4730,00

home delivery

Reserve a rate

Current negotiable currency exchange rates 2022-08-31

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolCurrency nameExchange buysExchange sells
EuroEUREuro4.660004.73000
United States DollarUSDUnited States Dollar4.670004.76000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.400005.48000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.750004.83000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.186000.19600
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.615000.63500
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.455000.47500
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.425000.44500
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar3.170003.23000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.540003.60000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.090000.12000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.056000.07100
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011500.01250
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.100001.35000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.040000.05000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.008000.01300
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.400003.00000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.300002.90000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.400002.60000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.800000.99000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.80000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.620000.72000
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000900.00160
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.085000.10000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.250000.32500
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.650001.91000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.520000.67000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.610000.69000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000300.00039
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.270001.49000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.050000.07000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.028000.03700
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.05000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 6.000007.50000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032000.03700
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.033000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002800.00400
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.01000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.400000.55000
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.072000.08900
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.090000.15000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.250000.40000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.200000.28000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.850001.10000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.750003.00000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.083000.09800
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.100001.50000
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.950001.10000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035000.04500
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.100001.35000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.300000.50000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 3.150003.60000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.130000.14500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.480001.78000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.200000.40000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000120.00027
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.215000.34500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.300004.50000
Bilon GBPGBPbBilon GBP5.000005.30000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.160000.17000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.