centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

0,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Kantor tradycyjny, a internetowy. Porównanie

Kantory internetowe, ze względu na wygodę transakcji, pomału zaczynają wypierać tradycyjne palcówki wymiany walut. Mimo to, zwłaszcza przed sezonem urlopowym, w stacjonarnych punktach sprzedaży walut nadal obserwuje się wzmożony ruch klientów. Sprawdź w naszym wpisie, czym różni się kantor tradycyjny od internetowego.

Czym charakteryzują się kantory stacjonarne?

Największą zaletą kantorów stacjonarnych, stanowiącą przewagę w stosunku do tych internetowych, jest możliwość otrzymania w nich gotówki „od ręki”. Klienci cenią sobie także możliwość uzyskania porady od pracownika kantoru oraz bezpieczeństwo transakcji. Co więcej, kantory stacjonarne są zwyczaj zlokalizowane w centrach miast lub w niewielkiej odległości od atrakcji turystycznych. Załatwiając zatem różne sprawy, związane z wyjazdem, przy okazji możemy wymienić potrzebną walutę. Ponadto, podczas gdy dokonując wymiany pieniędzy w kantorze internetowym trzeba dopełnić kilku formalności, wymiana waluty w kantorze stacjonarny przebiega bez konieczności wypełniania dokumentów. Co bardzo ważne, jeśli wymieniasz duże kwoty, w naszym kantorze stacjonarnym możesz negocjować ich kurs.

Jakie zalety posiadają kantory internetowe?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy usługę kantoru internetowego. Dzięki niej możesz wymienić dowolną sumę pieniędzy bez wychodzenia z domu, oszczędzając w ten sposób cenny czas. Co więcej, wymiany waluty w naszym kantorze internetowym możesz dokonać o dowolnej godzinie w ciągu doby, uniezależniając się tym samym od godzin otwarcia punktów stacjonarnych. Internetowa transakcja w kantorze on-line jest szybka i sprawna, a ty w zaciszu swoich czterech ścian możesz spokojnie zastanowić się nad sumą, którą chcesz wymienić. Jeśli dodać do tego atrakcyjne ceny walut w naszym kantorze internetowym oraz szybkie przelanie pieniędzy na konto okaże się, że punkt wymiany walut on-line stanowi wartą rozważania alternatywę, w stosunku do kantorów stacjonarnych.

Wpis w kategorii: Reguły