centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

0,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Negocjowane kursy walut

Nie tylko oferujemy najlepsze ceny walut w całym Opolu, lecz także jesteśmy gotowi do negocjacji kursów walut z Klientami. Wiadomo, że im większą gotówkę chcesz wymienić – tym bardziej atrakcyjny kurs jesteśmy w stanie wspólnie ustalić. Negocjowane kursy walut to kolejne, po możliwości zarezerwowania kursu i realizacji transakcji online, udogodnienie dla naszych Kontrahentów, z którego chętnie oni korzystają – zachęcamy do tego także Ciebie.

Negocjacja kursu w kantorze – tak czy nie

Bez wątpienia każdorazowo podczas wizyty w kantorze tuż przy wejściu do siedziby widziałeś tabele z dostępnymi walutami oraz aktualnymi ich kursami. A czy przynajmniej raz przyszło Ci do głowy, że nie musisz tak po prostu zgadzać się na określone w tej tabeli ceny skupu waluty i jej sprzedaży, tylko je… negocjować? Jeśli nie, to nic dziwnego – większość ludzi wymieniających gotówkę nie wie o tym, że negocjacje w kantorze często są możliwe. Kto może negocjować? Teoretycznie każdy, jednak w praktyce dużo większe szanse na uzyskanie korzystniejszego walutowego przelicznika niż ten widniejący na tablicy kursów mają osoby obracające większymi kwotami.

Decydującym czynnikiem w negocjacjach jest nie tylko kwota, na którą ma opiewać transakcja wymiany. Dobrze, jeśli Klient kantoru przystępujący do negocjacji zna aktualną sytuację na rynku walutowym – to pozwala mu lepiej ocenić atrakcyjność oferowanej przez właściciela ceny. Łatwiej negocjować, potrafiąc porównać ofertę konkretnego kantoru z innymi. Przed przystąpieniem do negocjacji warto sprawdzić także, czy na stronie internetowej kantoru widnieje informacja o możliwości ich podjęcia. Kantor wymiany walut CENT udostępnia taką informację Klientom, wobec czego możesz śmiało liczyć na naszą otwartość w kwestii indywidualnego ustalania kursu.

Pamiętaj o tym, że negocjowanie kursów walut leży nie tylko w Twoim, lecz także w naszym interesie, a Ty nie masz nic do stracenia: możesz tylko zyskać. Dlatego warto spróbować wynegocjować korzystniejszą ofertę, nawet wówczas, gdy przedmiotem wymiany jest kilkaset złotych.

Wpis w kategorii: Reguły