centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

0,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Zarezerwuj kurs wymiany walut w najtańszym kantorze w Opolu

Kursy walut są zmienne, ale wcale nie oznacza to, że nie możesz swobodnie wymienić gotówki, opierając się na kursie najbardziej korzystnym. Wystarczy skorzystać z usług kantoru CENT, który nie bez powodu cieszy się mianem najtańszego wśród opolskich kantorów. Oferujemy Klientom możliwość zarezerwowania najlepszego, ustalonego z góry kursu wymiany walut.

Dlaczego warto zarezerwować kurs waluty?

Rezerwacja kursu jest korzystna, gdyż ceny walut zmieniają się nierzadko w trudny do przewidzenia sposób. Skąd jednak bierze się zmienność kursu? Wpływa na niego głównie stosunek popytu do podaży danej waluty. Do takich danych nie mamy wglądu, wobec czego nie wiemy, czy za kilka dni aktualny kurs utrzyma się bądź wręcz ulegnie zmianie na naszą korzyść i kupimy pożądaną walutę w atrakcyjnej cenie. Ma to szczególne znaczenie dla osób obracających większą gotówką. To przede wszystkim z myślą o ich interesach wprowadziliśmy możliwość rezerwacji kursu walut – prosty sposób na uzyskanie możliwie najbardziej atrakcyjnego kursu bez potrzeby częstego monitorowania tabeli kursów.

Na czym polega rezerwacja kursu?

Rezerwacja kursu walut nie jest trudna i polega na ustaleniu z naszym kantorem kursu, według którego dana kwota pieniędzy zostanie wymieniona na jej równowartość w odpowiedniej walucie. Często nie wykluczamy dodatkowej możliwości negocjacji – im większą kwotę Klient chce wymienić, tym bardziej atrakcyjny kurs jesteśmy w stanie ustalić.

Jeśli nie chcesz ryzykować niekorzystnej zmiany kursu, skorzystaj z usługi jego rezerwacji: wypełnij formularz łatwo dostępny na stronie internetowej lub od razu skontaktuj się telefonicznie z naszym kantorem. Na odbiór pieniędzy z naszego oddziału masz dwie godziny od chwili ustalenia kursu. W uzasadnionych przypadkach możemy przedłużyć czas finalizacji transakcji, np. w przypadku dłuższego dojazdu na miejsce.

wymiana waluty

Do pokoju można wejść z osobą towarzyszącą. Klientom udostępniamy liczarkę do banknotów, kalkulator i materiały biurowe (koperta, długopis, gumki, notes). Dla bezpieczeństwa, pomieszczenie zamykane jest od środka, a klientów chronią podwójne drzwi.

Wpis w kategorii: Reguły